لوگی شرکت پژوهش و توسعه رادین

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

شرکت پژوهش و توسعه رادین تیم متشکل 10 نفراز توسعه دهنگان و طراحان سایت است که توجه ویژه ای بر جنبه های توسعه UX دارند. سایت رادین در سال 92 بصورت منسجم کار خود را در تهران و شهرستان ها آغاز نمود.
خوشبختانه در این زمان اندک سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت رادین توانسته در جوامع طراحی سایت بین الملی همچون سایت های مطرح در زمینه اعطای جوایز طراحی مانند csswinner.com و cssreel.com جوایزی را دریافت نماید.
شرکت رادین همچنین در زمینه تولید نرم افزار های ویژه همانند تلویزیون تعاملی IPTV نیز تجارب بسیاری دارد و محصولات متنوع تجاری در این حوزه نیز تولید کرده است.

شرکت طراحی سایت رادین

شرکت طراحی سایت رادین

ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم.

تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول بهینه سازی سایت (SEO) ساختار برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست . طراحی سایت و توسعه نرم افزار های تحت وب تخصص ماست.

شرکت های طراحی سایت در ایران بدلیل عدم انسجام و مدیریت یکپارچه از الگریتم اجرائی و خط مشی مشترکی بهرمند نیستند از همین رو هر یک از شرکتهای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در ایران مطابق با سلیقه مدیریتی خود ارئه خدمات می نمایند.

شرکت طراحی سایت رادین دارای پروانه کسب و نماد اعتماد و همچنین دارای رتبه بندی  شورای عالی انفورماتیک کشوری است ! در بازار بسیار نابسامان صنف طراحان سایت، شاید یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که بتوان باعث اعتماد به کیفیت کار پیمانکار شد همین مستندات و مدارک رسمی می باشد
زیرا که شرکت طراحی سایت برای دریافت این مدارک از فیلترینگ های خاص و سخت گیرانه دولتی می بایست عبور کند و برای داوری و دادرسی عملکرد پیمانکار در مقابل پروژه کارفرما نیز یک منبع ذی صلاح دولتی پاسخگو خواهد بود .

فروشگاه-اینترنتی-ایران-تاپ-شاپ

فروشگاه اینترنتی ایران تاپ شاپ

pedramazad

وب سایت رسمی پدرام آزاد

فهرست