لوگی شرکت پژوهش و توسعه رادین

We create great design

کسب درآمد برای هتل payTV

کسب درآمد برای هتل payTV

کسب درآمد برای هتل payTV , این ماژول، در کنار ماژول­های دیگر، تلویزیون تعاملی را از حالت رایگان خارج کرده و آن را تبدیل به پلتفرمی درآمدزا برای هتل می­کند. این ماژول بر اصل درآمدزایی از طریق محتوای ارائه شده استوار است.

در ماژول Live در حالت استاندارد، یا یک کانال برای میهمان در دسترس نیست یا هست. در صورت در دسترس نبودن کانالی خاص، میهمان کاری در مورد آن نمی­تواند انجام دهد. با اضافه شدن کسب درآمد برای هتل payTV به ماژول Live، میهمان می­تواند با پرداخت هزینه، از کانال غیررایگان استفاده کند. این هزینه در سیستم ثبت می­شود و در زمان Check Out ، از میهمان طلب خواهد شد.

در ماژول VOD نیز مشابه ماژول Live، با اضافه شدن Pay TV ، امکان خرید فیلم­ها و آلبوم­های موسیقی غیررایگان، برای میهمان ایجاد خواهد شد.

این خرید­ها می­توانند ساعتی باشند؛ بدین معنی­ که در ازاء هزینه ای معین و  برای میزان ساعت مشخصی این کانال­ها، فیلم­ها و یا موسیقی­ های خریداری شده، برای یک اتاق خاص قابل استفاده خواهند بود. از طرف دیگر خریدها می­توانند تا پایان اقامت یک میهمان در هتل، برای آن اتاق خاص معتبر باقی بمانند. انتخاب هر کدام از این 2 سیاست بر عهده هتل می­باشد.

همچنین در صورتی که هتل دارای سیستم مدیریت مالی (pms ) باشد این ماژول امکان آن را دارد که با این سیستم یکپارچه شده و بعد از استفاده میهمان از فیلم ها , موزیک ها و کانال های زنده غیر رایگان , صورت حساب آنها را در صورت حساب اصلی میهمان درج کند و میهمان میتوانند بصورت لحظه ایآن را مشاهده کند.

فهرست