لوگی شرکت پژوهش و توسعه رادین

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پژوهش و توسعه رادین میباشد. 2020

سرویس های ارزش افزوده امکانی برای داشتن بهترین ها

سرویس های ارزش افزوده : از آنجا که IPTV روی بستر شبکه اجرا می‌شود بسیاری برنامه‌های جانبی دیگر، فراخور کیفیت و خدمات هتل می‌توان به آن اضافه کرد این سرویس­ها، در واقع امکاناتی هستند که  جزو ماژول­های اصلی راهکارهای تلویزیون هتلی رادین نمی­باشند اما امکانات بسیار متنوعی به هتل اضافه می‌کنند و در در زمینه‌های بهبود اداره هتل و صرفه جویی در هزینه‌ها و همچنین درآمدزایی، نقش بسزایی دارند. امکان ثبت سفارش این سرویس­ها بعد از انتخاب و تحویل نهایی بسته تلویزیون هتلی رادین،  وجود خواهد داشت. برخی ازین سرویس‌ها بصورت رایگان در اختیار هتل قرار می‌گیرد اما واضح است که قیمت و زمان تحویل سرویس­های پیچیده تر که خاص یک هتل طراحی می‌شوند، مازاد بر بسته ­های اصلی رادین هستند که قابل مذاکره می­باشند.در ذیل با برخی ازین سرویس‌ها مختصرا آشنا می‌شویم.

آب و هوا

این سرویس وضعیت کنونی آب و هوا را به اطلاع میهمان می­رساند.  در صفحه اصلی تلویزیون هتلی، دمای شهر محل اقامت همیشه نمایش داده می‌شود. برای مشاهده پیش‌بینی آب و هوا به طور کامل در ساعات و روزهای آینده، میهمان می­تواند از برنامه مربوطه در بخش سرویس‌های افزوده تلویزیون هتلی استفاده کند.

خانه ­داری

این سرویس ارزش افزوده به میهمان اجازه می­دهد که درخواست رسیدگی به اتاق را بدهد. مثل تمیز شدن اتاق، تعویض حوله، اطلاع رسانی خرابی و … .

تبادل پیغام

از طریق این سرویس، هتل می­تواند برای میهمانان پیغام بگذارد.  این پیغام می‌تواند بلافاصله روی تلویزیون میهمان نمایش داده شود و یا اینکه میهمان با ورود به صندوق پیام­ها، این پیغام­ها را مشاهده کند. بدین وسیله هرگونه خبری و یا تغییری در خدمات هتل به راحتی به اطلاع همه میهمانان می‌رسد

IP Camera

این سرویس این امکان را می­دهد که هر نقطه از هتل که مجهز به دوربین باشد، به عنوان کانال زنده برای میهمانان در دسترس قرار گیرد. مثلا این دوربین می­تواند در رستوران قرار گیرد  و میهمان از اتاق خود همواره رستوران را روی تلویزیون هتلی مشاهده کند و مثلا هر زمان که رستوران خلوت بود غذای خود را از طریق تلویزیون سفارش دهد و برای صرف غذا پایین رود. این باعث می‌شود که شلوغی رستوران همیشه بصورت مساوی در طول زمان پخش شود

منوی رستوران

میهمان می­تواند منوی رستوران را روی تلویزیون خود مشاهده کند. برای هر غذا، توصیفی از غذا، قیمت و سایر اطلاعات جانبی وجود دارد میهمان میتواند در اتاق خود بشیند و پس از مطالعه کامل منو و تماشای رستوران با دوربین، در زمان مناسب غذای مورد نظر خود را سفارش دهد.

قرآن

میهمان می­تواند قرآن کریم را با تلاوت­های گوناگون بر روی تلویزیون داشته باشد. مطالعه قرآن از روی صفحه بزرگ تلویزیون، بی تردید خستگی چشم و گردن را کمتر کرده و میهمان لذت بیشتری از عبادت خود می‌برد. در هتل‌های شهرهای زیارتی، این برنامه می‌تواند از مقبولیت بالایی برای میهمانان داخلی و خارجی مسلمان برخوردار باشد.

بازی

بازی­های ساده فکری و جذاب برای اوقات فراقت.  بازی‌هایی مبتنی بر HTML5 و جاوااسکریپت مانند سودوکو.

سر تیتر اخبار

میهمان از طریق این بخش به سرتیتر اخبار داخلی و خارجی دسترسی دارد و چنانچه بخواهد می‌تواند کل مطلب مربوط به یک خبر را نیز روی تلویزیون هتلی مشاهده کند.

نقشه شهری

میهمان می­تواند نقشه شهر را ببیند، بزرگ­نمایی کند و در آن به جستجو بپردازد.

مناطق دیدنی شهر

لیستی از مناطق دیدنی شهر به همراه آدرس و عکس­های متنوع از آن.

فهرست