لوگی شرکت پژوهش و توسعه رادین
سیستم تلویزیون هتلی

تلویزیون درآمدزا

وجود سیستم IPTV برای هتل‌های امروزی ضروری به نظر می‌رسد. به زودی هتل‌هایی که مجهز به تلویزیون هتلی نباشند از دایره انتخاب مشتریان خارج می‌شوند. بنابراین هتل‌ها به شدت به دنبال راهکارهایی هستند که از طریق بستر تلویزیون هتلی، بهترین تبلیغات را به خاص‌ترین مشتریان خود نشان دهند. شرکت رادین آمادگی خود را برای یکپارچه‌سازی راهکارهای تجاری هتل با تلویزیون درآمدزا
خود به تمام مشتریان هتلی خود اعلام می‌کند. سیستم تلویزیون هتلی که ازین الگوهای تجاری بهره می‌گیرد نه تنها برای هتل هزینه اضافی تلقی نمی‌شود بلکه در کنار بالابردن سطح کیفی هتل و رضایت میهمانان، به منبع درآمدی بسیار قدرتمند برای هتل تبدیل خواهد شد.
نرم افزار تلویزیون تعاملی رادین این امکان را به مدیران هتل می دهد تا کسب درآمد برای هتل های خود داشته باشتد و این مهم بصورت مفاهیمی همچون فیلم های غیر رایگان ، Pay TV تعریف می شود

راهکار های درآمدزایی

ما این امکان را به شما می‌دهیم که تلویزیون هتلی را به صورت حق دسترسی‌های متفاوت در اختیار میهمانان قرار دهید. بدین صورت که فرض کنید ماژول Live و VOD ، بصورت پیش‌فرض و رایگان، در اختیار تمام اتاق‌ها قرار گیرد و برای ماژول‌های تصویر در تصویر،TimeShiftو PVR باید هزینه ای به ازا هر روز استفاده پرداخت کنند.
هتل می‌تواند کانال‌های داخلی و برخی کانال‌های ماهواره را در به طور رایگان در اختیار تمام اتاق‌ها قرار دهد و برای برخی از کانال‌های خاص از میهمانان هزینه دریافت کند.
کانال هتلی کانالی است که در لیست کانال‌های زنده قرار می‌گیرد اما بصورت بی وقفه به پخش محتوای تهیه شده توسط هتل می‌پردازد. بنابراین هتل می‌تواند خود را به طور کامل از طریق این کانال معرفی کند. همچنین می‌تواند پس از دریافت هزینه مربوطه، به تبلیغ شرکای تجاری خود بپردازد. در هر 2 صورت بستر درآمدزایی خوبی برای هتل فراهم می‌شود.
اگرچه سرویس ویدئوی درخواستی می‌تواند بصورت رایگان  در اختیار تمام اتاقها قرار گیرد اما تمام فیلم‌های موجود در بانک فیلم، رایگان نیستند. معمولا میهمان باید برای تماشای فیلم‌های جدید با کیفیت بسیار بالا، هزینه ای پرداخت کند. پس سرویس VOD هم می‌تواند بستر درآمدزایی را برای هتل فراهم کند.
فهرست